MAZOWIECKI OKR癿OWY
ZWI╴EK SZERMIERCZY


e-mail:
admin@szermierka.waw.pl



Wyniki Mistrzostw Warszawy Junior闚 M這dszych 28-29.09.2013

10-12-2013

Mistrzostwa Warszawy Junior闚 M這dszych

28.09 - 29.09.2013

Floret m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

De Bazelaire Ludwig

AZS AWF Warszawa

1997

2.

Konieczny Tomasz

AZS AWF Warszawa

1996

3.

Sucharda Edward

D’Artagnan

1997

3.

Zar瑿a Gawe

AZS AWF Warszawa

1997

5.

Jasi雟ki Krystian

UKS Kusy Warszawa

1998

6.

Kozielewski Jarema

UKS Pa豉c M這dzie篡 Syrena

1998

7.

Myskowski Kamil

IKS Warszawa

1996

8.

S逝pecki Maciej

Fenix NOSiR Modlin

1997

9.

Jakubowski Micha

Fenix NOSiR Modlin

1997

10.

W鎩cik Micha

Fenix NOSiR Modlin

1997

Floret kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Burkacka Lidia

UKS Pa豉c M這dzie篡 Syrena

1996

2.

Wiewi鏎ka Patrycja

UKS Kusy Warszawa

1996

3.

Misior Edyta

D’Artagnan Ursyn闚

1997

3.

Przybylska Daria

D’Artagnan Ursyn闚

1998

5.

安iderska Iwona

D’Artagnan Ursyn闚

1997

6.

Boruch Klaudia

UKS Goc豉w 75

1996

7.

Lipniacka Anna

UKS Goc豉w 75

1996

8.

M篹y雟ka Klaudia

AZS AWF Warszawa

1997

9.

Banasiak Natalia

UKS Goc豉w 75

1997

10.

Saga豉 Helena

UKS Goc豉w 75

1997

Szabla m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Kisiel Micha

UKS Victor

1997

2.

R騜ycki Micha

UKS Goc豉w 75

1996

3.

Kruszewski Jan

UKS Goc豉w 75

1997

3.

Zaleski Sylwester

UKS Victor

1996

5.

Kurski Ksawery

UKS Goc豉w 75

1998

6.

Grabiec Krzysztof

UKS Goc豉w 75

1998

7.

Grzegorek Filip

UKS Victor

1997

8.

Zabiegli雟ki Mateusz

UKS Goc豉w 75

1997

9.

Kuszewski Kamil

UKS Goc豉w 75

1997

10.

Pater Micha

UKS Goc豉w 75

1997

Szabla kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Kaleta Karolina

AZS AWF Warszawa

1996

2.

Rowi雟ka Karolina

AZS AWF Warszawa

1996

3.

Sztyber Magdalena

UKS Szabla Z帳ki

1997

3.

Nitczy雟ka Izabela

UKS Szabla Z帳ki

1997

5.

Sa豉雟ka Urszula

UKS Goc豉w 75

1997

6.

Banaszkiewicz Sara

UKS Goc豉w 75

1997

7.

D帳rowa Ewelina

UKS Victor

1997

8.

Osowiecka Zuzanna

UKS Goc豉w 75

1997

9.

Kosmowska Karolina

UKS Goc豉w 75

1996

10.

Pantak Katarzyna

UKS Goc豉w 75

1996

Szpada m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Agria Andrzej

PKSzerm

1996

2.

Danowski Piotr

PKSzerm

1997

3.

Krzy瘸nowski J霩ef

PKSzerm

1997

3.

Pikus Daniel

AZS AWF Warszawa

1997

5.

Korzeniewski Jan

PKSzerm

1998

6.

草趾iewski Bartosz

Culani

1998

7.

Olszewski Miko豉j

G-8 Bielany

1997

8.

Byczkowski ㄆkasz

Warszawianka

1996

9.

Uzdowski Filip

Culani

1998

10.

Hoffmann Bartosz

G-8 Bielany

1996

11.

Budzi這wski Kacper

PKSzerm

1997

12.

Padjas Kacper

Culani

1998

13.

Grochowina Andrzej

Warszawianka

1998

14.

Kieszek Patryk

Warszawianka

1998

Szpada kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Grzybowska Weronika

AZS AWF Warszawa

1996

2.

Jankowska Katarzyna

G-8 Bielany

1996

3.

Gadomska Gabriela

PKSzerm

1996

3.

Kubik Agnieszka

Warszawianka

1998

5.

Le郾iewska Aneta

St. Szerm. Legia

1998

6.

Jab這雟ka Iga

UKS Goc豉w 75

1998

7.

Stankiewicz Anna

AZS AWF Warszawa

1996

8.

Listowska Katarzyna

D’Artagnan

1998

9.

Grzybowska Weronika

AZS AWF Warszawa

1998

10.

Kiss Virag

Warszawianka

1997

11.

Dybka Sylwia

UKS Goc豉w 75

1997

12.

Dr騜d Marika

AZS AWF Warszawa

1998

13.

Rezler Marcelina

AZS AWF Warszawa

1997

14.

Obuch-Woszczaty雟ka Oliwia

AZS AWF Warszawa

1998

15.

Jankun Julia

D’Artagnan Ursyn闚

1997