MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

Wyniki Mistrzostw Warszawy Dzieci - marzec 2014

24-05-2014

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Warszawy Dzieci

.03.2014 - .03.2014

Floret mężczyzn

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Surma Jakub

AZS AWF Warszawa

2003

2.

Glinka Jan

Polski Klub Szermierczy

2003

3.

Majewski Filip

NOSiR Felix

2003

3.

Socha Antoni

Polski Klub Szermierczy

2004

5.

Dąbrówka Daniel

Polski Klub Szermierczy

2004

6.

Lotycz Jan

AZS AWF Warszawa

2003

7.

Moździerzewski Jan

D’Artagnan Ursynów

2003

7.

Budzanowski Michał

Pałac Młodzieży Syrena

2003

9.

Domański Wojciech

AZS AWF Warszawa

2004

10.

Szachowski Ryszard

AZS AWF Warszawa

2004

11.

Szkopiarek Mateusz

D’Artagnan Ursynów

2003

12.

Zieliński Witold

D’Artagnan Ursynów

2003

13.

Karniewicz Karol

D’Artagnan Ursynów

2003

13.

Zawalski Franciszek

AZS AWF Warszawa

2004

15.

Kiełpikowski Wojciech

Polski Klub Szermierczy

2003

16.

Szymański Konrad

Polski Klub Szermierczy

2004

17.

Traczak Filip

IKS Warszawa

2003

Floret kobiet

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Daniewska Michalina

AZS AWF Warszawa

2003

2.

Jadczak Dominika

D’Artagnan Ursynów

2003

3.

Czerwińska Lena

Polski Klub Szermierczy

2003

3.

Skorynina Elizaveta

UKS Gocław 75

2003

5.

Podmiotko Urszula

D’Artagnan Ursynów

2003

6.

Sobolewska Weronika

D’Artagnan Ursynów

2003

7.

Cichorowska Lena

D’Artagnan Ursynów

2004

8.

Smyk Milena

D’Artagnan Ursynów

2003

9.

Zielińska Martyna

AZS AWF Warszawa

2003

10.

Chochman Michalina

AZS AWF Warszawa

2003

11.

Godek Zuzanna

D’Artagnan Ursynów

2003

12.

Domarecka Apolonia

AZS AWF Warszawa

2003

Szabla mężczyzn

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Broniszewski Marcel

MUKS Victor

2004

2.

Drożdżewicz Cezary

AZS AWF Warszawa

2003

3.

Jasnoch Patryk

AZS AWF Warszawa

2004

3.

Małek Filip

MUKS Victor

2005

5.

Rurka Mateusz

AZS AWF Warszawa

2004

5.

Zawadzki Daniel

UKS Szabla Ząbki

2005

Szabla kobiet

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Żyznowska Antonina

AZS AWF Warszawa

2003

2.

Owsepian Wiktoria

AZS AWF Warszawa

2004

3.

Przybylska Barbara

AZS AWF Warszawa

2004

3.

Skowrońska Kaja

AZS AWF Warszawa

2004

Szpada mężczyzn

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Glinka Jan

Polski Klub Szermierczy

2004

2.

Mizerski Albert

St Szerm Legia

2003

3.

Aniołkowski Michał

Polski Klub Szermierczy

2004

3.

Chmielarz Piotr

Akademia Szermierki

2003

5.

Socha Antoni

Polski Klub Szermierczy

2003

6.

Krogulec Michał

Akademia Szermierki

2004

7.

Kosson Tomasz

St Szerm Riposta

2004

8.

Zieliński Witold

D’Artagnan Ursynów

2003

9.

Skwara Jędrzej

Akademia Szermierki

2004

10.

Kiełpikowski Wojciech

Polski Klub Szermierczy

2003

11.

Marczewski Grzegorz

Warszawianka

2003

12.

Kiełczewski Jakub

IKS Warszawa

2004

13.

Chodorski Marcel

St Szerm Riposta

2004

14.

Dąbrówka Daniel

Polski Klub Szermierczy

2003

15.

Szewczenko Krystian

Akademia Szermierki

2004

16.

Adamowicz Stanisław

St Szerm Riposta

2004

17.

Kryza Kacper

Akademia Szermierki

2003

18.

Suchta Mikołaj

UKS G-8 Bielany

2004

Szpada kobiet

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Łapkiewicz Julia

AZS AWF Warszawa

2003

2.

Zambrowska-Mazurek Zofia

AZS AWF Warszawa

2003

3.

Antczak Tatiana

Warszawianka

2003

3.

Rogóż Natalia

D’Artagnan Ursynów

2003

5.

Olejnicka Dominika

IKS Warszawa

2003

6.

Pirtszuk Barbara

IKS Warszawa

2003

7.

Jadczak Dominika

D’Artagnan Ursynów

2003

8.

Czajkowska Róża

AZS AWF Warszawa

2004

9.

Konojczuk Maria

D’Artagnan Ursynów

2003

10.

Claude Juliette

Polski Klub Szermierczy

2004

11.

Jasik Anastazja

D’Artagnan Ursynów

2003

12.

Gutkowska Paulina

UKS G-8 Bielany

2003

13.

Szymanowska Karolina

Warszawianka

2003

14.

Lewandowska Karolina

Akademia Szermierki

2003

15.

Teodorczyk Maria

Warszawianka

2003

16.

Milewska Zofia

UKS G-8 Bielany

2003

17.

Olchowik Michalina

St Szerm Legia

2003