MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

Wyniki Mistrzostw Warszawy Młodzików - marzec 2014

24-05-2014

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Warszawy Młodzików

.03.2014 - .03.2014

Floret mężczyzn

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Szczurowski Jakub

AZS AWF Warszawa

2000

2.

Iżycki Filip

AZS AWF Warszawa

2000

3.

Mazur Aleksander

D’Artagnan Ursynów

2000

3.

Mazur Juliusz

D’Artagnan Ursynów

2000

5.

Kozielewski Kosma

Pałac Młodzieży Syrena

2000

6.

Szypulski Ignacy

IKS Warszawa

2000

7.

Krużewski Aleksander

IKS Warszawa

2001

8.

Czaja Franciszek

AZS AWF Warszawa

2001

9.

Nowak Franciszek

IKS Warszawa

2001

10.

Surowiak Teodor

AZS AWF Warszawa

11.

Czechowski Grzegorz

Polski Klub Szermierczy

2000

12.

Cieślik Jakub

Polski Klub Szermierczy

2002

13.

Fijałkowski Jędrzej

Pałac Młodzieży Syrena

2000

14.

Czerwiński Iwo

Polski Klub Szermierczy

2002

15.

Biedrzycki Mateusz

AZS AWF  Warszawa

2002

16.

Piwowarski Jakub

AZS AWF  Warszawa

2002

17.

Kontak Jakub

D’Artagnan Ursynów

2002

18.

Socha Jan

Polski Klub Szermierczy

2002

19.

Kapliński Franciszek

AZS AWF  Warszawa

2001

20.

Mojsiewicz Paweł

AZS AWF  Warszawa

2001

21.

Stochowski Hubert

NOSiR Felix

2000

21.

Zdort Ludwik

IKS Warszawa

2002

23.

Górski Maks

D’Artagnan Ursynów

2002

24.

Molski Mateusz

D’Artagnan Ursynów

2002

25.

Szklarczyk Kacper

D’Artagnan Ursynów

2002

26.

Dąbrowski Kacper

NOSiR Felix

2001

27.

Najs Michał

D’Artagnan Ursynów

2002

28.

Sierocki Witold

D’Artagnan Ursynów

2002

Floret kobiet

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Śniarowska Karolina

AZS AWF Warszawa

2001

2.

Sadowska Jagoda

D’Artagnan Ursynów

2000

3.

Sobiech Paulina

D’Artagnan Ursynów

2000

3.

Włosińska Julia

AZS AWF Warszawa

2000

5.

Gondek Natalia

D’Artagnan Ursynów

2000

6.

Wasilczuk Dominika

Pałac Młodzieży Syrena

2000

7.

Kostera Natalia

AZS AWF Warszawa

2002

8.

Kluszczyńska Sandra

D’Artagnan Ursynów

2001

9.

Rogóż Alicja

D’Artagnan Ursynów

2000

10.

Mandes Dominika

AZS AWF  Warszawa

2002

11.

Herda Zuzanna

D’Artagnan Ursynów

2000

12.

Dejczer Natasza

Pałac Młodzieży Syrena

2002

13.

Szklarska Kinga

Pałac Młodzieży Syrena

2001

14.

Rychlik Alicja

D’Artagnan Ursynów

2001

15.

Arciszewska Oliwia

D’Artagnan Ursynów

2000

16.

Chyziak Julia

AZS AWF Warszawa

2002

17.

Verameichyk Alena

UKS Gocław 75

2001

18.

Ołdak Alicja

D’Artagnan Ursynów

2002

19.

Wasilczuk Karolina

Pałac Młodzieży Syrena

2002

20.

Szklarska Klara

Pałac Młodzieży Syrena

2001

21.

Więckowska Katarzyna

D’Artagnan Ursynów

2002

22.

Budzanowska Katarzyna

Pałac Młodzieży Syrena

2001

23.

Jeziak Adrianna

D’Artagnan Ursynów

2000

24.

Lewandowska Sandra

D’Artagnan Ursynów

2001

25.

Tyburska Julia

Polski Klub Szermierczy

2001

26.

Laska Aleksandra

Polski Klub Szermierczy

2001

26.

Piotrowska Aleksandra

AZS AWF Warszawa

2001

28.

Żuk Julia

D’Artagnan Ursynów

2002

Szabla mężczyzn

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Broniszewski Jakub

MUKS Victor

2001

2.

Szczepaniak Piotr

MUKS Victor

2000

3.

Batagowski Michał

AZS AWF Warszawa

2000

3.

Dłużniewski Jędrzej

AZS AWF Warszawa

2000

5.

Nowak Franciszek

AZS AWF Warszawa

2001

6.

Sierpiński Aleksy

AZS AWF Warszawa

2000

7.

Paciorek Stefan

AZS AWF Warszawa

2001

8.

Kittel Franciszek

AZS AWF Warszawa

2000

9.

Typa Wiktor

UKS Szabla Ząbki

2002

10.

Chrabski Dominik

AZS AWF Warszawa

2001

11.

Szmytke Jakub

AZS AWF Warszawa

2001

12.

Gałecki Rafał

AZS AWF Warszawa

200

13.

Ortof Antoni

AZS AWF Warszawa

200

14.

Chwalczyk Jan

AZS AWF Warszawa

2002

15.

Dziewanowski Michał

AZS AWF Warszawa

2002

16.

Basista Jakub

UKS Gocław 75

2002

17.

Brzozowski Filip

UKS Gocław 75

2002

18.

Królak Łukasz

UKS Gocław 75

2002

Szabla kobiet

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Strzeczkowska Magdalena

MUKS Victor

2000

2.

Gałecka Natalia

AZS AWF Warszawa

2002

3.

Al Dahabi Jasmina

UKS Szabla Ząbki

2001

3.

Rowińska Emilia

AZS AWF Warszawa

2002

5.

Skowrońska Jagoda

AZS AWF Warszawa

2002

6.

Laskowska Marta

AZS AWF Warszawa

2002

7.

Narkiewicz Zofia

AZS AWF Warszawa

2002

8.

Dobrosielska Aleksandra

UKS Gocław 75

2002

9.

Ochędowska Zuzanna

UKS Gocław 75

2002

10.

Zdanowska Patrycja

UKS Gocław 75

2002

11.

Pękala Agata

UKS Gocław 75

2002

Szpada mężczyzn

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Zbierada Bartłomiej

Polski Klub Szermierczy

2000

2.

Socha Jan

Polski Klub Szermierczy

2002

3.

Czechowski Grzegorz

Polski Klub Szermierczy

2000

3.

Gidziński Piotr

St Szerm Legia

2000

5.

Molga Józef

Polski Klub Szermierczy

2002

6.

Bogdański Bartosz

St Szerm Legia

2000

7.

Cieślik Jakub

Polski Klub Szermierczy

2002

8.

Ogonowski Szymon

IKS Warszawa

2002

9.

Krosnowski Aleks

Akademia Szermierki

2001

10.

Korzeniewski Stanisław

Polski Klub Szermierczy

2001

11.

Krupa Kacper

Warszawianka

2001

12.

Czaplicki Aleksander

St Szerm Legia

2000

13.

Podziewski Michał

Polski Klub Szermierczy

200

14.

Zimmer Jan

St Szerm Riposta

2001

15.

Rogowicz Jakub

UKS G-8 Bielany

2001

16.

Wójcik Igor

UKS G-8 Bielany

2001

17.

Uzdowski Kacper

St Szerm Riposta

2001

18.

Posiadała Michał

Akademia Szermierki

2002

19.

Dubietis Piotr

UKS G-8 Bielany

2001

20.

Michalczyk Bartosz

UKS G-8 Bielany

2002

21.

Gołębiewski Maksymilan

KS Szermierz Łomianki

2000

22.

Galas Hubert

Warszawianka

2001

23.

Stokłosa Franciszek

Warszawianka

2002

24.

Radziwiłł Dominik

Warszawianka

2001

25.

Sapalski Maciej

UKS G-8 Bielany

2002

26.

Grzegorczyk Kewin

Warszawianka

2001

27.

Mańczak Jakub

UKS G-8 Bielany

2002

Szpada kobiet

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

1.

Kluszczyńska Sandra

D’Artagnan Ursynów

2002

2.

Heronimek Natalia

D’Artagnan Ursynów

2000

3.

Czekajska Wiktoria

Warszawianka

2000

3.

Sadowska Jagoda

D’Artagnan Ursynów

2000

5.

Rogóż Alicja

D’Artagnan Ursynów

2000

6.

Wasilczuk Dominika

Pałac Młodzieży Syrena

2000

7.

Gondek Natalia

D’Artagnan Ursynów

2000

8.

Szałacińska Zofia

Warszawianka

2001

9.

Wasilczuk Karolina

Pałac Młodzieży Syrena

2002

10.

Pudo Anna

Warszawianka

2002

11.

Sulej Zuzanna

Warszawianka

2001

12.

Arciszewska Oliwia

D’Artagnan Ursynów

2001

13.

Laska Aleksandra

Polski Klub Szermierczy

2001

14.

Jamroży Julia

IKS Warszawwa

2002

15.

Markiewicz Martyna

D’Artagnan Ursynów

2002

16.

Wielecka Halina

AZS AWF Warszawa

2002

17.

Cackowska Iga

Warszawianka

2002

18.

Łada Weronika

D’Artagnan Ursynów

2002

19.

Kowalik Zofia

Akademia Szermierki

2001

20.

Michalczyk Barbara

UKS G-8 Bielany

2002

21.

Kosińska Nina

KS Szermierz Łomianki

2001

22.

Domańska Agata

St Szerm Legia

2000

23.

Osękowska Julia

KS Szermierz Łomianki

2001

24.

Bucholc Wiktoria

St Szerm Legia

2001

25.

Tyburska Julia

Polski Klub Szermierczy

2001

26.

Brojanowska Zofia

UKS G-8 Bielany

2002

27.

Korczak Natalia

AZS AWF Warszawa

2001

28.

Kawka Julia

AZS AWF Warszawa

2001

29.

Końska Zofia

Warszawianka

2002