MAZOWIECKI OKR癿OWY
ZWI╴EK SZERMIERCZY


e-mail:
admin@szermierka.waw.pl



Wyniki Mistrzostw Warszawy Junior闚 M這dszych - marzec 2014

24-05-2014

Warszawska Olimpiada M這dzie篡

Mistrzostwa Warszawy Junior闚 M這dszych

23.03.2014

Floret m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

De Bazelaire Louis

AZS AWF Warszawa

1997

2.

Lewandowski Szczepan

IKS Warszawa

1997

3.

安iergocki Krzysztof

AZS AWF Warszawa

1999

3.

Szpygiel J璠rzej

Pa豉c M這dzie篡 Syrena

1998

5.

Karszakouski Henadzi

UKS Goc豉w 75

1998

6.

Hrutsa Dzianis

UKS Goc豉w 75

1999

7.

Kozielewski Jarema

Pa豉c M這dzie篡 Syrena

1998

8.

Zar瑿a Gawe

AZS AWF Warszawa

1997

9.

Sucharda Edward

D’Artagnan Ursyn闚

1997

10.

W鎩cik Micha

Felix NOSiR Modlin

1997

11.

Murawski Adam

AZS AWF Warszawa

1997

12.

Jakubowski Micha

NOSiR Felix

1997

13.

W鎩cik Micha

NOSiR Felix

1997

14.

Stetyszyn B豉瞠j

Punta Warszawa

1997

15.

Skwara Jakub

Punta Warszawa

1999

16.

Kucharski Piotr

UKS Goc豉w 75

1999

17.

Sobiech Micha

UKS Goc豉w 75

1999

Floret kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Lenard Sylwia

D’Artagnan Ursyn闚

1999

2.

Przybylska Daria

D’Artagnan Ursyn闚

1998

3.

Broda Michalina

D’Artagnan Ursyn闚

1999

3.

Misior Edyta

D’Artagnan Ursyn闚

1997

5.

Dr騜d Zuzanna

Pa豉c M這dzie篡 Syrena

1999

6.

好iarowska Paula

AZS AWF Warszawa

1999

7.

安iderska Iwona

D’Artagnan Ursyn闚

1997

8.

Ziembiecka Maria

Punta Warszawa

1999

9.

Sadowiak Paulina

UKS Goc豉w 75

1997

10.

Obrycka Magdalena

UKs Goc豉w 75

1999

11.

Karetko Magdalena

UKS Goc豉w 75

1999

Szabla m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Lademann Karol

MUKS Victor

1999

2.

Bia貫cki Cezary

MUKS Victor

1999

3.

Grzegorek Filip

MUKS Victor

1997

3.

安i徠nicki Kamil

AZS AWF Warszawa

1999

5.

Marczak Jakub

AZS AWF Warszawa

1997

6.

Pasztelaniec Andrzej

AZS AWF Warszawa

1999

7.

Szybowski Szymon

NOSiR Felix

1999

8.

Kisiel Michal

MUKS Victor

1997

9.

Zabiegli雟ki Mateusz

UKS Goc豉w 75

1997

10.

Peter Micha

UKS Goc豉w 75

1997

11.

Izdebski Aleksander

MUKS Victor

1999

12.

Kuchta Tymoteusz

MUKS Victor

1999

13.

Grabiec Krzysztof

UKS Goc豉w 75

1998

14.

Kuszewski Kamil

UKS Goc豉w 75

1997

15.

D帳rowski Mateusz

MUKS Victor

1997

16.

Kruszewski Jan

AZS AWF Warszawa

1998

17

Sk豉danek Tomasz

AZS AWF Warszawa

1998

18.

Kurski Ksawery

UKS Goc豉w 75

1998

19.

Wojnowski Tomasz

UKS Goc豉w 75

1998

Szabla kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Szyma雟ka Barbara

AZS AWF Warszawa

1999

2.

Siedlec Ewelina

UKS Szabla Z帳ki

1999

3.

Sztyber Magdalena

UKS Szabla Z帳ki

1997

3.

Banaszkiewicz Sara

AZS AWF Warszawa

1997

5.

Glinka Justyna

UKS Goc豉w 75

1998

6.

D帳rowska Ewelina

MUKS Victor

1997

7.

Dyjak Ewelina

UKS Goc豉w 75

1999

8.

Szymkowiak Beata

UKS Goc豉w 75

1999

9.

G鏎ska Barbara

UKS Goc豉w 75

1999

10.

Reda Helena

UKS Goc豉w 75

1999

Szpada m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Oleksiejuk Stanis豉w

Warszawianka

1997

2.

Supruniuk Filip

UKS Goc豉w 75

1997

3.

Cho豉st Mateusz

Warszawianka

1999

3.

Uzdowski Filip

St Szerm Riposta

1999

5.

Postek Jan

Polski Klub Szermierczy

1998

6.

Kuleshov Dmitry

UKS Goc豉w 75

1998

7.

Jakubowski Dawid

St Szerm Legia

1998

8.

Grzybowski Rafa

Warszawianka

1999

9.

Pikus Dominik

AZS AWF Warszawa

1999

10.

Pikus Daniel

AZS AWF Warszawa

1997

11.

Korzeniewski Jan

Polski Klub Szermierczy

1998

12.

草趾iewski Bartosz

St Szerm Riposta

1998

13.

Borkowski Mateusz

Akademia Szermierki

1998

14.

Stetyszyn B豉瞠j

Punta Warszawa

1999

15.

Kuzak Kacper

Akademia Szermierki

1999

16.

Zych Arkadiusz

Warszawianka

1999

17.

Budzi這wski Kacper

Polski Klub Szermierczy

1997

18.

Szyma雟ki Daniel

UKS G-8 Bielany

1999

19.

Makowiecki Jan

Akademia Szermierki

1999

Szpada kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Pilipiuk Marina

UKS Goc豉w 75

1997

2.

Olchowik Zuzanna

St Szerm Legia

1999

3.

Fali雟ka Julia

St Szerm Legia

1999

3.

Jakovichicz Ksenia

UKS Goc豉w 75

1998

5.

Le郾iewska Aneta

St Szerm Legia

1998

6.

Dybka Sylwia

UKS Goc豉w 75

1997

7.

安iderska Iwona

D’Artagnan Ursyn闚

1997

8.

Kubik Agnieszka

Warszawianka

1998

9.

Kucharczyk Dominika

St Szerm Legia

1999

10.

Morgan Renard

Akademia Szermierki

1999

11.

Jab這雟ka Iga

UKS Goc豉w 75

1998

12.

Kiss Virag

Warszawianka

1998

13.

Czy瘸k Julia

UKS Goc豉w 75

1998

14.

疾lichowska Sandra

Akademia Szermierki

1997

15.

Rezler Marcelina

AZS AWF Warszawa

1997

16.

Obuch Oliwia

AZS AWF Warszawa

1998

17.

Chwiejczak Klaudia

St Szerm Legia

1999

18.

Grzybowska Weronika

AZS AWF Warszawa

1998

19.

Maron Aleksandra

KS υmianki

1999

20.

Markowicz Patrycja

UKS G-8 Bielany

1999

21.

Sadowiak Olga

Akademia Szermierki

1998

22.

Poro鎍zyk Anna

Polski Klub Szermierczy

1999

23.

Jakoniuk Natalia

Akademia Szermierki

1997

24.

Olszewska Aleksandra

D’Artagnan Ursyn闚

1999