MAZOWIECKI OKR癿OWY
ZWI╴EK SZERMIERCZY


e-mail:
admin@szermierka.waw.pl



Wyniki Mistrzostw Warszawy Junior闚 - marzec 2014

24-05-2014

Warszawska Olimpiada M這dzie篡

Mistrzostwa Warszawy Junior闚

23.03.2014

Floret m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Konieczny Tomasz

AZS AWF Warszawa

1996

2.

Przy逝ski Dominik

AZS AWF Warszawa

1995

3.

D帳rowski Jakub

Punta Warszawa

1995

3.

Mystkowski Kamil

IKS

1996

5.

Wilk Pawe

Punta Warszawa

1994

6.

R瑿ek Stanis豉w

UKS Goc豉w 75

1994

7.

Miklaszewski Marcin

UKS Goc豉w 75

1994

8.

G這wacki Bartosz

UKS Goc豉w 75

1994

9.

Kazura Piotr

NOSiR Felix

1994

Floret kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Opolska Maja

AZS AWF Warszawa

1995

2.

Affek Gabriela

NOSiR Felix

1994

3.

Wahab Tamara

NOSiR Felix

1994

3.

Ciszek Marta

UKS Goc豉w 75

1994

5.

Dobrosielska Pamela

UKS Goc豉w 75

1994

6.

Wiewi鏎ka Patrycja

AZS AWF Warszawa

1996

7.

Korsak Beata

UKS Goc豉w 75

1994

8.

Adamczyk Marta

AZS AWF Warszawa

1994

9.

Symonidas Aleksandra

UKs Goc豉w 75

1994

Szabla m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Grzegorek Miko豉j

MUKS Victor

1994

2.

R騜ycki Micha

AZS AWF Warszawa

1996

3.

D帳rowski Artur

MUKS Victor

1995

3.

W璕larczyk Piotr

UKS Goc豉w 75

1994

5.

Witowski Patryk

UKS Goc豉w 75

1994

6.

Kanarek Krzysztof

AZS AWF Warszawa

1994

7.

Grochala Norbert

UKS Goc豉w 75

1994

8.

Zalewski Micha

UKS Goc豉w 75

1995

9.

Szczepaniak Hubert

AZS AWF Warszawa

1994

Szabla kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Turek Ma貪orzata

AZS AWF Warszawa

1994

2.

Trzmielewska Martyna

AZS AWF Warszawa

1996

3.

Zietarska Natalia

UKS Goc豉w 75

1994

3.

Pa販zy雟ka Patrycja

AZS AWF Warszawa

1995

5.

Pantak Katarzyna

UKS Goc豉w 75

1996

6.

Kaleta Karolina

AZS AWF Warszawa

1996

7.

Kosmowska Karolina

UKS Goc豉w 75

1996

8.

Kwika Aleksandra

AZS AWF Warszawa

1995

9.

Rowi雟ka Karolina

AZS AWF Warszawa

1996

Szpada m篹czyzn

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Agria Andrzej

Polski Klub Szermierczy

1996

2.

Zasada Maciej

Polski Klub Szermierczy

1995

3.

Dukielski Maciej

UKS G-8 Bielany

1995

3.

Hoffmann Bartosz

UKS G-8 Bielany

1996

5.

Radzanowski Micha

UKS G-8 Bielany

1995

6.

Byczkowski ㄆkasz

Warszawianka

1996

7.

D帳rowski Jakub

Punta Warszawa

1996

8.

Wilk Pawe

Punta Warszawa

1994

9.

Wilczy雟ki Rafa

UKS Goc豉w 75

1996

Szpada kobiet

Miejsce

Nazwisko i imi

Klub

Data urodzenia

1.

Pytka Kamila

AZS AWF Warszawa

1994

2.

Paw這wska Magdalena

AZS AWF Warszawa

1994

3.

ㄆkasz Paulina

AZS AWF Warszawa

1994

3.

Bia貫k Marta

AZS AWF Warszawa

1996

5.

Pytka Sara

AZS AWF Warszawa

1995

6.

P庵owska Tamara

UKS Goc豉w 75

1994

7.

Makowska Marta

UKS G-8 Bielany

1994

8.

Stankiewicz Anna

AZS AWF Warszawa

1996

9.

Grzybowska Weronika

AZS AWF Warszawa

1996

10.

Pr璕owska Anna

Warszawianka

1994

11.

Jankowska Katarzyna

UKS G-8 Bielany

1996

12.

Kowalski Izabel

Akademia Szermierki

1996