MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

WYNIKI WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY – JUNIOR MŁODSZY 21.06.2015

14-03-2016
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – SZERMIERKA
Kat. JUNIOR MŁODSZY
21.06.2015
Szpada mężczyzn
1 CHOŁAST Mateusz WARSZAWIANKA 1999
2 ZBIERADA Bartłomiej PKSZERM 2000
3 CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM 2000
3 GIDZIŃSKI Piotr STSZERM LEGIA 2000
5 UZDOWSKI Filip STSZERM RIPOSTA WARSZAWA 1998
6 LEWANDOWSKI Bartosz PKSZERM 2000
7 POSTEK Jan PKSZERM 1998
8 SOKOŁOWSKI Michał PKSZERM 1999
9 GOŁĘBOWSKI Maksymilian KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 2000
10 WOJTCZAK Mikołaj PKSZERM 2000
11 PIKUS Dominik AZS AWF WARSZAWA 1999
12 PADJAS Kacper STSZERM RIPOSTA WARSZAWA 1999
13 CZAPLICKI Aleksander STSZERM LEGIA 2000
14 MICHALIK Filip WARSZAWIANKA 2000
Szpada kobiet
1 SULEJ Zuzanna WARSZAWIANKA 2001
2 ARCISZEWSKA Oliwia D'ARTAGNAN 2001
3 KORCZAK Natalia AZS AWF WARSZAWA 2001
3 ŁADA Weronika D'ARTAGNAN 2002
5 MARKIEWICZ Marta D'ARTAGNAN 2001
6 CHYZIAK Julia AZS AWF WARSZAWA 2002
7 RÓŻYCKA Marta ST SZERM RIPOSTA 2001
8 CICHOBŁAZIŃSKA Agata ST SZERM RIPOSTA 2002
9 KUŚMIERZ Zuzanna WARSZAWIANKA 2002
10 LEŚNIEWSKA Marta WARSZAWIANKA 2002
11 KARP Magdalena KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 2001
12 OLEDZKA Karolina ST SZERM RIPOSTA 2001
13 MAJCHRZAK Julia WARSZAWIANKA 2002
14 KUNOWSKA Zuzanna ST SZERM RIPOSTA 2001
Floret mężczyzn
1 JASIŃSKI Krystian AZS AWF WARSZAWA 1998
2 KOZIELEWSKI Jarema PAŁAC MŁODZIEŻY 1998
3 SZPYGIEL Jędrzej PAŁAC MŁODZIEŻY 1998
3 ZAKRZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA 2000
5 KOZIELEWSKI Kosma PAŁAC MŁODZIEŻY 2000
6 SZYPULSKI Ignacy IKS 2000
7 STOCHOWSKI Hubert FENIX 2000
8 FIJAŁKOWSKI Jędrzej PAŁAC MŁODZIEŻY 2000
9 SZCZUROWSKI Jakub AZS AWF WARSZAWA 2000
10 ŚWIERGOCKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 1999
Floret kobiet
1 WASILCZUK Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY 2000
2 WŁOSIŃSKA Julia AZS AWF WARSZAWA 2000
3 ŚNIAROWSKA Paula AZS AWF WARSZAWA 1999
3 ROGÓŻ Alicja D'ARTAGNAN URSYNÓW 2000
5 HAUTZ Ewa IKS WARSZAWA 1999
6 OBRYCKA MAGDA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 1999
7 CZYŻĄK JULIA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 1999
Szabla mężczyzn
1 LADEMANN Karol AZS AWF WARSZAWA 1999
2 BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR 1999
3 DŁUŻNIEWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 2000
3 SZCZEPANIK Piotr MUKS VICTOR 2000
5 KRUSZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA 1998
6 BATOGOWSKI Michał AZS AWF WARSZAWA 2000
7 SZYBOWSKI Szymon FENIX 1999
8 DĘBSKI Michał AZS AWF WARSZAWA 1999
9 GÓRSKI Karol AZS AWF WARSZAWA 2004
Szabla kobiet
1 PAŁCZYŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 1995
2 ROWIŃSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 1996
3 KWIKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 1995
3 OKINE Marta AZS AWF WARSZAWA 2000
5 SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZĄBKI 1997
6 BANASZKIEWICZ Sara AZS AWF WARSZAWA 1997
7 ADAMIAK JULIA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 1999
8 ADAMCZYK BARBARA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 1999