MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

WYNIKI WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY – MŁODZIK, DZIECI 20-21.06.2015

14-03-2016
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – SZERMIERKA
Kat. MŁODZIK, DZIECI
20-21.06.2015
Szpada mężczyzn MŁODZIK
1 BOGDAŃSKI Bartosz STSZERM LEGIA 2001
2 LEWANDOWSKI Ryszard PKSZERM 2002
3 GÓRSKI Max D'ARTAGNAN 2002
3 UZDOWSKI Kacper ST SZERM RIPOSTA 2001
5 KRUPA Kacper WARSZAWIANKA 2001
6 SOCHA Jan PKSZERM 2002
7 ZAGÓRNY Mateusz IKS 2001
8 BIERZYŃSKI Kacper WARSZAWIANKA 2002
9 KOSSON Krzysztof ST SZERM RIPOSTA 2002
10 DUDKIEWICZ Kamil WARSZAWIANKA 2001
11 WLAZŁO Jakub WARSZAWIANKA 2002
12 GEDA-NIEWIADOMSKI Wiktor WARSZAWIANKA 2002
13 ZIMMER Jan ST SZERM RIPOSTA 2001
14 PAKUŁA Jan WARSZAWIANKA 2002
15 MAŁKOWSKI Aleksander WARSZAWIANKA 2002
16 MILCZAREK-METZNER Mikołaj D'ARTAGNAN 2002
Szpada kobiet MŁODZIK
1 SULEJ Zuzanna WARSZAWIANKA 2001
2 ARCISZEWSKA Oliwia D'ARTAGNAN 2001
3 KORCZAK Natalia AZS AWF WARSZAWA 2001
3 ŁADA Weronika D'ARTAGNAN 2002
5 MARKIEWICZ Marta D'ARTAGNAN 2001
6 CHYZIAK Julia AZS AWF WARSZAWA 2002
7 RÓŻYCKA Marta ST SZERM RIPOSTA 2001
8 CICHOBŁAZIŃSKA Agata ST SZERM RIPOSTA 2002
9 KUŚMIERZ Zuzanna WARSZAWIANKA 2002
10 LEŚNIEWSKA Marta WARSZAWIANKA 2002
11 KARP Magdalena KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 2001
12 OLEDZKA Karolina ST SZERM RIPOSTA 2001
13 MAJCHRZAK Julia WARSZAWIANKA 2002
14 KUNOWSKA Zuzanna ST SZERM RIPOSTA 2001
Floret mężczyzn MŁODZIK
1 BIEDRZYCKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA 2002
2 CZAJA Franciszek AZS AWF WARSZAWA 2001
3 CZERWIŃSKI Iwo AZS AWF WARSZAWA 2002
3 KRUŻEWSKI Aleksander IKS 2001
5 GÓRSKI Max D'ARTAGNAN 2002
6 KONTAK Jakub D'ARTAGNAN 2002
7 PIWOWARSKI Jakub AZS AWF WARSZAWA 2002
8 POPŁAWSKI Michał IKS 2001
9 STRYCHARZ Ludwik PAŁAC MŁODZIEŻY 2002
10 FROM Rafał PAŁAC MŁODZIEŻY 2001
Floret kobiet MŁODZIK
1 ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 2001
2 ARCISZEWSKA Oliwia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2001
3 DEJCZER Natasza PAŁAC MŁODZIEŻY 2002
3 WASILCZUK Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY 2002
5 BUDZANOWSKA Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY 2001
6 SMOLIŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 2002
7 OLSZEWSKA Agata AZS AWF WARSZAWA 2002
Szabla mężczyzn MŁODZIK
1 BRONISZEWSKI Jakub MUKS VICTOR 2001
2 NOWAK Franciszek AZS AWF WARSZAWA 2001
3 GAŁECKI Rafał AZS AWF WARSZAWA 2002
3 GRZESZCZYK Michał SZABLA ZĄBKI 2001
5 TYPA Wiktor SZABLA ZĄBKI 2002
6 MARCINIAK Tymon ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2002
7 MAZUREK Grzegorz ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2002
8 MAJEWSKI Jan ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2002
Szabla kobiet MŁODZIK
1 ROWIŃSKA Emilia AZS AWF WARSZAWA 2002
2 GAŁECKA Natalia AZS AWF WARSZAWA 2002
3 OUDEJANS Maria AZS AWF WARSZAWA 2001
3 SKONIECZNA Daria AZS AWF WARSZAWA 2002
5 NARKIEWICZ Zofia AZS AWF WARSZAWA 2001
6 SKOWROŃSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 2002
7 DĄBROWSKA Angelika AZS AWF WARSZAWA 2001
8 LASKOWSKA Marta AZS AWF WARSZAWA 2002
Szpada mężczyzn DZIECI
1 SOCHA Antoni PKSZERM 2004
2 KIEŁCZEWSKI Jakub IKS 2004
3 GLINKA Jan PKSZERM 2004
3 LEWICKI Tymon D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
5 ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM 2003
6 LEJZA Maciej D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
7 KURZYŃSKI Maksymilian PKSZERM 2004
8 BUJNOWSKI Antoni PKSZERM 2004
9 JAROSŁAWSKI Aleksander D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
10 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM 2004
11 FOŁTA Wojciech D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
12 BINIENDA Jan D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
13 KESHK Nuri WARSZAWIANKA 2005
14 SZEWCZYK Filip WARSZAWIANKA 2004
15 KOSSON Tomasz STSZERM RIPOSTA WARSZAWA 2004
16 KORZEB Stefan WARSZAWIANKA 2003
17 SVENSSON Aleksander STSZERM RIPOSTA WARSZAWA 2005
Szpada kobiet DZIECI
1 ŁAPKIEWICZ Julia AZS AWF WARSZAWA 2003
2 SZYMANOWSKA Karolina WARSZAWIANKA 2003
3 OLCHOWIK Michalina WARSZAWIANKA 2003
3 ROGÓŻ Joanna D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
5 CZAJKOWSKA Róża MAZ 2004
6 ZAMBROWSKA Zofia MAZ 2003
7 MŁOT Barbara STSZERM RIPOSTA WARSZAWA 2004
8 WOJTCZAK Jagoda PKSZERM 2003
9 OLEJNICKA Dominika IKS 2003
10 JASIK Anastazja D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
11 PERGAŁOWSKA Zofia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
12 HAPONIUK Emilia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
13 KOROL Amelia MAZ 2003
14 PERYT Zofia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
15 LIPOV Marina PKSZERM 2004
16 MAJEWSKA Julia STSZERM RIPOSTA WARSZAWA 2004
17 MAJERKIEWICZ Patrycja D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
18 JEZIOROWSKA Julia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
19 NOWAK Wiktoria D'ARTAGNAN URSYNÓW 2003
20 JURGILEWICZ Julita D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
21 DOMAGAŁA Julia MAZ 2004
22 ODOLCZYK Gaja WARSZAWIANKA 2004
23 JANISZEWSKA Aleksandra WARSZAWIANKA 2003
24 CHYZIAK Wiktoria MAZ 2005
25 SULEJ Maja WARSZAWIANKA 2005
26 KOTOWSKA Zofia WARSZAWIANKA 2005
Floret mężczyzn DZIECI
1 SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 2003
2 SOCHA Antoni PKSZERM 2004
3 GLINKA Jan PKSZERM 2004
3 LOTYCZ Jan AZS AWF WARSZAWA 2003
5 FIJAŁKOWSKI Krzysztof PAŁAC MŁODZIEŻY 2003
6 JURCZAK Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY 2005
7 BUDZANOWSKI Michał PAŁAC MŁODZIEŻY 2003
8 JURCZAK Mateusz PAŁAC MŁODZIEŻY 2005
9 FEDOROWICZ Karol AZS AWF WARSZAWA 2005
10 MAJEWSKI Filip FENIX 2003
11 LIS Igor AZS AWF WARSZAWA 2004
12 SZOPA Michał AZS AWF WARSZAWA 2005
13 SZYMAŃSKI Konrad PKSZERM 2004
13 ŁOKAJ Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 2004
15 KUCHAREK Tymoteusz PAŁAC MŁODZIEŻY 2004
16 PACHUCKI Joachim PAŁAC MŁODZIEŻY 2004
16 SIKORSKI Jakub D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
18 RUSEK Damian D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
Floret kobiet DZIECI
1 DANIEWSKA Michalina AZS AWF WARSZAWA 2003
2 TRZCIŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 2003
3 CICHOROWSKA Lena D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
3 PROWIŃSKA Natalia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
5 KRASNODĘBSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 2004
6 DOMASZEWICZ Lidia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
7 DĄBROWSKA Julia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
8 ROLNIK Aleksandra D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
9 DAGIS Julia AZS AWF WARSZAWA 2003
10 KWIATKOWSKA Antonina AZS AWF WARSZAWA 2005
11 JAGIELSKA Paulina D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
12 PIĘTKA Liliana PAŁAC MŁODZIEŻY 2004
13 DEGLES Aleksandra D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
14 LEDWOŃ Izabela D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
15 LIPOV Marina PKSZERM 2004
16 HALINIAK Lena D'ARTAGNAN URSYNÓW 2005
17 PAWŁOWSKA Natalia D'ARTAGNAN URSYNÓW 2004
Szabla mężczyzn DZIECI
1 OZIĘBŁO ANTONI AZS AWF WARSZAWA 2003
2 BRONISZEWSKI MARCEL MUKS VICTOR 2004
3 WIŚNIEWSKI STANISLAW AZS AWF WARSZAWA 2003
3 JABŁOŃSKI MAKSYM MUKS VICTOR 2003
5 RURKA MATEUSZ AZS AWF WARSZAWA 2004
6 KACZMAREK RYSZARD AZS AWF WARSZAWA 2003
7 ŻOCHOWSKI GRZEGORZ AZS AWF WARSZAWA 2004
8 SADOWSKI JAN ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2003
9 KRAWCZYK PAWEŁ ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2004
Szabla kobiet DZIECI
1 ŻYZNOWSKA ANTONINA AZS AWF WARSZAWA 2003
2 SKOWROŃSKA MAJA AZS AWF WARSZAWA 2004
3 CEDRO KATARZYNA AZS AWF WARSZAWA 2003
3 BOCHUCKA BARBARA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2003
5 PEKRUL NATALIA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2004
6 WŁODARCZYK DARIA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2004
7 GRZESIAK OLGA ST SZERMIERCZE RIPOSTA 2003