MAZOWIECKI OKR癿OWY
ZWI╴EK SZERMIERCZY


e-mail:
admin@szermierka.waw.pl



Mistrzostwa Mazowsza w Szermierce - wrzesie 2017 - wyniki

01-10-2017

2017-09-24

Floret - Kobiet - DZIECI

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

Imi

klub

region

kraj

1

KAPICA

TOLA

AZS-AWF WARSZAWA

2

FIJAΘOWSKA

HANNA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

3

KOMARNICKA

LENA

D'ARTAGNAN

3

WΜSI垶KA

OLIWIA

AZS-AWF WARSZAWA

5

SORBIAN

WIKTORIA

D'ARTAGNAN

6

ZIEMAK

EMILIA

D'ARTAGNAN

7

SOㄕNIA

WERONIKA

D'ARTAGNAN

8

MAJEWSKA

JULIA

D'ARTAGNAN

9

SKOCZE

EMILIA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

10

MIKULICKA

ZOFIA

D'ARTAGNAN

11

WIERZBICKA

HANNA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

12

SZADROWSKA

AGATA

D'ARTAGNAN

13

ZAWADZKA

NINA

D'ARTAGNAN

14

KU

NATASZA

D'ARTAGNAN

2017-09-24

Floret - Kobiet - MΜDZIK

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

SKOCZYLAS

WERONIKA

AZS-AWF WARSZAWA

2

CICHOROWSKA

LENA

D'ARTAGNAN

3

D、ROWSKA

JULIA

D'ARTAGNAN

3

ROLNIK

ALEKSANDRA

D'ARTAGNAN

5

DUDEK

MALWINA

NOSIR

6

JASI垶KA

WIKTORIA

AZS-AWF WARSZAWA

7

WI吉IEWSKA

JULIA

AZS-AWF WARSZAWA

8

MARTYNIAK

GABRIELA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

9

PxZA

ZOFIA

D'ARTAGNAN

10

STRACZUK

ZOFIA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

11

FEDOR紟

MARIA

NOSIR

12

KWIATKOWSKA

ANTONINA

AZS-AWF WARSZAWA

13

WΜDARCZYK

KAROLINA

D'ARTAGNAN

14

D、ROWSKA

OLIWIA

NOSIR

15

JAKUBOWSKA

OLGA

NOSIR

16

ROGULSKA

MARTYNA

D'ARTAGNAN

17

OSIECKA

NADIA

D'ARTAGNAN

18

NOWAK

LAURA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

19

PxZA

MAΔORZATA

D'ARTAGNAN

20

MAJOWIECKA

JULIA

D'ARTAGNAN

21

NOWAK

ZOFIA

IKS WARSZAWA

2017-09-17

Floret - Kobiet - U17

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

ARCISZEWSKA

OLIWIA

D'ARTAGNAN

2001

2

DANIEWSKA

MICHALINA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

3

DEJCZER

NATASZA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

2002

3

WASILCZUK

KAROLINA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

2002

5

BUDZANOWSKA

KATARZYNA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

2001

6

SOΡYS

JULIA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

7

GIERLAK

JOANNA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

2017-09-17

Floret - Kobiet - JUNIOR

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

WASILCZUK

DOMINIKA

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

2000

2

WΜSI垶KA

JULIA

AZS-AWF WARSZAWA

2000

3

ROG荅

ALICJA

D'ARTAGNAN

2000

3

GONDEK

NATALIA

D'ARTAGNAN

2000

2017-09-24

Floret - M篹czyzn - DZIECI

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

data urodzenia

kraj

1

KROCHMALSKI

FILIP

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

2007

2

GAJC

JAN

D'ARTAGNAN

2007

3

DRZEWSKI

PATRYK

AZS AWF WARSZAWA

2009

3

LEWANDOWSKI

FRANCISZEK

D'ARTAGNAN

2007

5

SIWEK

MARCIN

D'ARTAGNAN

2008

6

FEDOR紟

ANTONI

NOSIR

2009

7

CHOJNACKI

TADEUSZ

NOSIR

2007

8

CHOJNACKI

JAN

NOSIR

2007

9

KOBIEWSKI

BARTOSZ

D'ARTAGNAN

2007

10

DRZEWSKI

ADRIAN

AZS AWF WARSZAWA

2009

11

ROSIAK

FILIP

D'ARTAGNAN

2007

12

CHOJNACKI

MAKSYMILIAN

NOSIR

2009

13

GRALKA

MAKSYMILIAN

D'ARTAGNAN

2007

14

MIELECKI

SZYMON

D'ARTAGNAN

2007

15

GORSKI

TYMON

AZS AWF WARSZAWA

2008

2017-09-24

Floret - M篹czyzn - MΜDZIK

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

LEWICKI

TYMON

D'ARTAGNAN

2

JURCZAK

MATEUSZ

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

3

SURMA

MACIEJ

AZS-AWF WARSZAWA

3

JURCZAK

TOMASZ

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

5

rothe

jan

D'ARTAGNAN

6

WICHER

ZBIGNIEW

PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

7

ANTONIUK

ALESANDER

PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

8

玆CKI

TOMASZ

D'ARTAGNAN

9

HURINSKY

OLIWER

AZS-AWF WARSZAWA

10

FEDOR紟

HUBERT

NOSIR

11

SKOCZY垶KI

JAKUB

AZS AWF WARSZAWA

12

ROSIAK

WITOLD

D'ARTAGNAN

13

ΜKAJ

J犵RZEJ

AZS-AWF WARSZAWA

14

SKIBA

KAMIL

D'ARTAGNAN

15

MICHALSKI

STANISxW

AZS-AWF WARSZAWA

16

SEROWIK

ADAM

D'ARTAGNAN

17

GOLIS

ANTONI

D'ARTAGNAN

18

DRO浴

IWO

AZS-AWF WARSZAWA

19

WITCZAK

PIOTR

D'ARTAGNAN

20

DOMASZEWICZ

WITOLD

D'ARTAGNAN

21

ZAKRZEWSKI

ANTONI

AZS AWF WARSZAWA

22

SKORUPA

MACIEJ

PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

23

PIECHOWSKI

KAMIL

D'ARTAGNAN

24

WASIAK

STANISxW

pa豉c m這dziezy

25

KOZΜWSKI

KACPER

D'ARTAGNAN

2017-09-17

Floret - M篹czyzn - U17

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

BIEDRZYCKI

MATEUSZ

AZS-AWF WARSZAWA

2002

2

SUROWIAK

TEODOR

AZS-AWF WARSZAWA

2002

3

SURMA

JAKUB

AZS-AWF WARSZAWA

2003

3

NOWAK

FRANCISZEK

IKS WARSZAWA

2001

5

KRU浩WSKI

ALEKSANDER

IKS WARSZAWA

2001

5

CZERWI垶KI

IWO

AZS-AWF WARSZAWA

2002

7

ΜTYSZ

JAN

AZS-AWF WARSZAWA

2003

8

FIJAΘOWSKI

KRZYSZTOF

UKS PAxC MΜDZIE玆 SYRENA

2003

9

TRACZYK

FILIP

IKS WARSZAWA

2003

10

SZCZUROWSKI

PATRYK

NOWY DW紑 MAZOWIECKI

2002

11

BUDZANOWSKI

MICHA

UKS PAxC MΜDIZE玆 SYRENA

2003

12

D、ROWSKI

KACPER

NOWY DW紑 MAZOWIECKI

2001

13

MAJEWSKI

FILIP

NOWY DW紑 MAZOWIECKI

2003

2017-09-17

Floret - M篹czyzn - U20

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

I玆CKI

FILIP

AZS-AWF WARSZAWA

2000

2

SZPYGIEL

J犵RZEJ

AZS-AWF WARSZAWA

1998

3

名IERGOCKI

KRZYSZTOF

AZS-AWF WARSZAWA

1999

3

SZYPULSKI

IGNACY

IKS WARSZAWA

2000

5

STOCHOWSKI

HUBERT

NOWY DW紑 MAZOWIECKI

2000

2017-09-24

Szabla - Kobiet - dzieci

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

KUKLA

AMELIA

UKS SZABLA Z、KI

Poland

2

KACZOROWSKA

ANNA

AZS-AWF WARSZAWA

Poland

3

LEWANDOWSKA

MARZENA

AZS-AWF WARSZAWA

Poland

3

LASKA

ZOFIA

AZS-AWF WARSZAWA

Poland

5

KOSZTAL

URSZULA

UKS SZABLA Z、KI

2017-06-24

Szabla - Kobiet - MΜDZIK

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

SKOWRO垶KA

KAJA

AZS-AWF WARSZAWA

Poland

2

KARLICKA

MAJA

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Poland

2017-09-17

Szabla - Kobiet - JUNIOR MΜDSZY

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

GAΒCKA

NATALIA

AZS-AWF WARSZAWA

2002

2

OUDEJANS

MARIA

AZS-AWF WARSZAWA

2001

3

ROWI垶KA

EMILIA

AZS-AWF WARSZAWA

2002

3

LASKOWSKA

NATALIA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

5

SKOWRO垶KA

JAGODA

AZS-AWF WARSZAWA

2002

6

SKONIECZNA

DARIA

AZS-AWF WARSZAWA

2002

7

WR笅EL

ZUZANNA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

8

ST襾CZY垶KA

EMILIA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

9

BILI垶KA

ALICJA

AZS-AWF WARSZAWA

2002

10

SZLAGA

JULIA

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

2003

2017-09-17

Szabla - Kobiet - MΜDZIE烙WCY

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

SZTYBER

MAGDALENA

UKS SZABLA Z、KI

1999

2

SMARDZEWSKA

ALICJA

AZS-AWF WARSZAWA

1995

2017-09-24

Szabla - M篹czyzn - DZIECI

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

P艼ALA

KACPER

UKS SZABLA Z、KI

Poland

2

KOSSUT

FRANEK

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Poland

3

KREMER

LEON

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Poland

3

WI犴H

KRZYSZTOF

UKS SZABLA Z、KI

Poland

5

PIZIORSKI

DOMINIK

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Poland

6

HAREMZA

WILLIAM

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Poland

7

SZYMCZAK

DOMINIK

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Poland

2017-09-24

Szabla - M篹czyzn - MΜDZIK

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

BRONISZEWSKI

MARCEL

MUKS VICTOR

Poland

2

DENKIEWICZ

BENEDYKT

UKS SZABLA Z、KI

Poland

3

KACZOROWSKI

SZYMON

AZS-AWF WARSZAWA

3

SOBEL

FILIP

MUKS VIKTOR

Poland

5

WNUK

GRZEGORZ

AZS-AWF WARSZAWA

Poland

6

M犵EL

JAKUB

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

7

DENKIEWICZ

ALEKSANDER

UKS SZABLA Z、KI

Poland

8

LEWANDOWSKI

MARCIN

AZS-AWF WARSZAWA

Poland

9

MOCZYDΜWSKI

KAJETAN

MUKS VIKTOR

Poland

10

STRZECHOWSKI

ANTONI

AZS-AWF WARSZAWA

11

RURKA

MATEUSZ

AZS-AWF WARSZAWA

12

WD紟IK

JAN

AZS-AWF WARSZAWA

13

ZI茛KOWSKI

JAKUB

UKS SZABLA Z、KI

Poland

14

BU匠IEWICZ

MAKSYMILIAN

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

15

WILI垶KI

PAWE

AZS-AWF WARSZAWA

15

GROT

ALEKSANDER

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

17

D、ROWSKI

ANTEK

UKS SZABLA Z、KI

Poland

2017-09-17

Szabla - M篹czyzn - U17

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

BRONISZEWSKI

JAKUB

MUKS VICTOR

2001

2

NOWAK

FRANCISZEK

AZS AWF WARSZAWA

2001

3

GAΒCKI

RAFA

AZS-AWF WARSZAWA

2002

3

GIL

KRZYSZTOF

AZS AWF WARSZAWA

2003

5

ENGEL

STANISxW

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

2001

6

DANIΜWICZ

KSAWERY

AZS AWF WARSZAWA

2001

7

DRO浴ZEWICZ

CEZARY

AWF AZS WARSZAWA

2003

8

KRAWIECKI

TYMOTEUSZ

UKS SZABLA Z、KI

2001

9

M犵EL

JAKUB

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

2002

10

PANDUx

FILIP

GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

2001

11

ORCHEL

MARCIN

UKS SZABLA Z、KI

2002

Szabla - M篹czyzn - U20

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

SZCZEPANIK

PIOTR

MUKS VICTOR

2

KRYSZEWSKI

JAN

AZS AWF WARSZAWA

3

D牞SKI

MICHA

AZS AWF WARSZAWA

2017-09-24

Szpada - Kobiet - dzieci

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

LIPOV

KALINA

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

2

USOWSKA

ZOFIA

AZS-AWF WARSZAWA

3

PACUx

EMILIA

ST. SPORTOWE GOCxW

3

BORU

ZUZANNA

ST. SPORTOWE GOCxW

5

BICZYK

DOROTA

KSZ WARSZAWIANKA

2017-06-17

Szpada - Kobiet - m這dzik

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

CIE印IK

CECYLIA

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

2

O涉ROWSKA

MAΔORZATA

IKS WARSZAWA

3

DOMAGAx

JULIA

AZS-AWF WARSZAWA

3

CICHOROWSKA

LENA

D'ARTAGNAN

5

CZAJKOWSKA

R荅A

AZS-AWF WARSZAWA

6

LIPOV

MARINA

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

7

PRINA CERAI

MELANIA

KSZ WARSZAWIANKA

8

WILANOWSKA

MARIA

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

9

PODWYSOCKA

ALEKSANDRA

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

10

PRINA CERAI

VERONICA

KSZ WARSZAWIANKA

11

ZABOROWSKA

MARIA

KSZ WARSZAWIANKA

12

JURKIEWICZ

GABRIELA

KSZ WARSZAWIANKA

13

BILI垶KA

KAROLINA

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

14

NOWACZY垶KA

ZUZANNA

AZS-AWF WARSZAWA

15

VERONICA

ZAVA

KSZ WARSZAWIANKA

16

PNIEWSKA

ALEKSANDRA

AZS-AWF WARSZAWA

17

PICH紑

PAULINA

AZS-AWF WARSZAWA

2017-06-14

Szpada - Kobiet - junior m這dszy

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

OLEJNICKA

DOMINIKA

IKS WARSZAWA

2003

2

KU危IERZ

ZUZANNA

KSZ WARSZAWIANKA

2002

3

BIENIECKA

NATALIA

ST. PI犴IOB粑 LEGIA

2001

3

SULEJ

ZUZANNA

KSZ WARSZAWIANKA

2001

5

xSZCZEWSKA

WERONIKA

AZS-AWF WARSZAWA

2001

6

LE吉IEWSKA

MARTA

KSZ WARSZAWIANKA

2002

7

xPKIEWICZ

JULIA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

8

SZAxCI垶KA

ZOFIA

KSZ WARSZAWIANKA

2001

9

KORCZAK

NATALIA

AZS-AWF WARSZAWA

2001

10

JADCZAK

DOMINIKA

KSZ WARSZAWIANKA

2003

11

BUCHOLC

WIKTORIA

STSZERM LEGIA

2001

12

PIRSZTUK

BARBARA

STSZERM LEGIA

2003

13

OLCHOWIK

MICHALINA

KSZ WARSZAWIANKA

2003

14

MARKIEWICZ

MARTYNA

AZS-AWF WARSZAWA

2001

15

ZAMBROWICZ-MAZUREK

ZOFIA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

16

K犵ZIOΘA

KATARZYNA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

17

CZAJKA

ALEKSANDRA

KSZ WARSZAWIANKA

2003

18

KOROL

AMELIA

AZS-AWF WARSZAWA

2003

2017-06-17

Szpada - Kobiet - junior

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

KUCHARCZYK

DOMINIKA

KSZ WARSZAWIANKA

1999

2

OBUCH-WOSZCZATY垶KA

OLIWIA

AZS-AWF WARSZAWA

1998

3

JANUSZEWSKA

MARCELINA

AZS-AWF WARSZAWA

1999

3

PERET

KAROLINA

AZS-AWF WARSZAWA

2000

5

POPO哸ZYK

ANNA

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

1999

6

WIERZBA

WIKTORIA

ST. PI犴IOB粑 LEGIA

2000

7

LIPOV

LUBKA

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

2000

8

NIEDZIAΘOWSKA

DARIA

ST. PI犴IOB粑 LEGIA

2000

2017-09-17

Szpada - Kobiet - MΜDZIE烙WCY

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

GAJOWNICZEK

MAGDALENA

AZS-AWF WARSZAWA

1995

2

PYTKA

SARA

AZS-AWF WARSZAWA

1995

3

浩LICHOWSKA

SANDRA

AZS-AWF WARSZAWA

1997

3

BIAΒK

MGDALENA

AZS-AWF WARSZAWA

1996

2017-09-24

Szpada - M篹czyzn - dzieci

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

W﹖IK

TADEUSZ

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

2

KROCHMALSKI

FILIP

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

3

SIWEK

MARCIN

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

3

ZIAJOWSKI

ALEKSANDER

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

5

SZAJNER

MACIEJ

KSZ WARSZAWIANKA

6

PRINA CERAI

SAMUELE

KSZ WARSZAWIANKA

7

MAZUR

FRANCISZEK

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

8

ZAG紑NY

TOMASZ

IKS WARSZAWA

9

ROCZE

BRUNO

ST. SPORTOWE GOCxW

10

BODZIAK

LEON

KSZ WARSZAWIANKA

2017-06-18

Szpada - M篹czyzn - m這dzik

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

region

kraj

1

SOCHA

ANTONI

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

2

SZAxCI垶KI

STANISxW

KSZ WARSZAWIANKA

3

SZYMA垶KI

KONRAD

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

3

SOΡYS

KACPER

KSZ WARSZAWIANKA

5

KESHK

NURI

KSZ WARSZAWIANKA

6

GIDZI垶KI

HUBERT

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

7

MAZUR

MAKSYMILIAN

AKADEMIA SZERMIERKI

8

JACEWICZ

TYMOTEUSZ

AKADEMIA SZERMIERKI

9

TYCZY垶KI

IGNACY

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

10

邘KI

JACEK

POLSKI KLUB SZERMIERCZY

11

KRASNOWSKI

WOJCIECH

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

12

LEWANDOWSKI

WOJCIECH

IKS WARSZAWA

13

LACHOWSKI

TYMON

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

14

SKWARA

J犵RZEJ

AKADEMIA SZERMIERKI

15

PRUCHNIK

STANISxW

STOWARZYSZENIE SZERMIERZY LEGIA WARSZAWA

16

REMJASZ

JEREMI

ST. SPORTOWE GOCxW

17

KRYSZTOSIAK

MAKSYMILIAN

AKADEMIA SZERMIERKI

2017-09-17

Szpada - M篹czyzn - U17

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

SOCHA

JAN

PKS

2002

2

CIESLIK

JAKUB

PKS

2002

3

W粑CIK

IGOR

G -8 BIELANY

2001

3

NOSARZEWSKI

ANTONI

PKS

2000

5

ZAG紑NY

MATEUSZ

IKS

2001

6

BERNAT

JULIAN

KSZ WARSZAWIANKA

2002

7

OGONOWSKI

SZYMON

IKS

2002

8

KORZENIEWSKI

STANISxW

PKS

2001

9

PAKUx

JAN

KSZ WARSZAWIANKA

2001

10

KORNASZEWSKI

STANISxW

PKS

2001

11

ANIOLKOWSKI

MICHA

PKS

2002

12

DUTKIEWICZ

KAMIL

KSZ WARSZAWIANKA

2001

13

GODALA

TOMASZ

PKS

2003

2017-09-17

Szpada - M篹czyzn - U20

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

GUTKOWSKI

ΣKASZ

G-8 BIELANY

1998

2

CHOxST

MATEUSZ

KSZ WARSZAWIANKA

1999

3

CZECHOWSKI

GRZEGORZ

PKS

2000

3

GIDZI垶KI

PIOTR

ST.SZER. LEGIA

2000

5

MICHALIK

FILIP

WARSZAWIANKA

2000

2017-09-17

Szpada - M篹czyzn - U23

Klasyfikacja generalna

miejsce

nazwisko

imi

klub

data urodzenia

1

xWRYNOWICZ

DANIEL

ST. PI犴IOB粑 LEGIA

1997

2

R荅YCKI

MICHA

AZS-AWF WARSZAWA

1996