MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

Wyniki z II WOM szpada Dziewcząt i Chłopców- Juniorzy Młodsi (roczniki 92-94)

18-04-2009

II WOM Mistrzostwa Warszawy Juniorów młodszych

Warszawa 18.04.2009

 

Szpada kobiet

 

1 Malinowska Agnieszka 92 Polski Klub Szermierczy

2 Kisiel Olga 93 AZS AWF Warszawa

3 Pytka Kamila 94 UKS Gocław 75 Warszawa

3 Jaworska Aleksandra 93 Warszawianka

5 Stachura Marta 92 UKS G-8 Bielany

6 Gula Justyna 92 d’Artagnan Ursynów

7 Kubisiak Maria 93 Warszawianka

8 Żochowska Joanna 93 Warszawianka

9 Galińska Aleksandra 93 Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa

10 Myka Marta 92 d’Artagnan Ursynów

11 Karpezo Monika 93 UKS Gocław 75 Warszawa

12 Soszyńska Agnieszka 92 UKS Gocław 75 Warszawa

13 Świątek Justyna 92 UKS Gocław 75 Warszawa

14 Pągowska Tamara 94 Akademia Szermierki

15 Samostoj Sylwia 93 Warszawianka

16 Więckowska Olga 94 Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa

17 Wiertel Karolina 94 UKS G-8 Bielany

18 Kica Anna 93 Warszawianka

19 Biernat Anna 93 d’Artagnan Ursynów

20 Lewandowska Anna 94 UKS Zagłoba Warszawa

21 Osuch Natalia 94 Warszawianka

22 Majewska Dorota 92 Warszawianka

23 Kowalska Julia 92 UKS G-8 Bielany

24 Myślińska Katarzyna 94 UKS Zagłoba Warszawa

25 Kaczorowska Karolina 94 Warszawianka

26 Hachulska Natalia 92 UKS G-8 Bielany

27 Adamczyk Angelika 93 Warszawianka

28 Piwnicka Alicja 94 Warszawianka

29 Zarzycka Aleksandra 93 UKS G-8 Bielany

30 Trochimczuk Paulina 94 Polski Klub Szermierczy

31 Zdzichowska Paulina 93 Warszawianka

32 Pręgowska Anna 94 Warszawianka

33 Kawenczyńska Malwina 94 Warszawianka

34 Gesumuno Joanna 94 Polski Klub Szermierczy

35 Renik Marta 94 UKS G-8 Bielany

36 Symonides Aleksandra 94 UKS Gocław 75 Warszawa

37 Druś Karolina 94 UKS G-8 Bielany

38 Gieros Natalia 94 UKS G-8 Bielany

 

  

Szpada mężczyzn

 

1 Brzozowski Seweryn 92 Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa

2 Galiński Bartłomiej 92 Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa

3 Podolak Rafał 92 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

3 Keczmerski Piotr 92 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

5 Łuczyński Artur 92 Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa

6 Dziudziek Karol 92 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

7 Strupiński Jacek 93 AZS AWF Warszawa

8 Lara Piotr 93 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

9 Mochol Łukasz 93 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

10 Golik Paweł 92 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

11 Kryczka Przemysław 93 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

12 Hudyka Michał 93 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

13 Stafa Paweł 94 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

14 Bąkiewicz Grzegorz 94 UKS Zagłoba Warszawa

15 Adamczyk Damian 93 Warszawianka

16 Świderski Jarosław 93 UKS G-8 Bielany

17 Świderski Jacek 94 UKS G-8 Bielany

18 Strzelecki Piotr 94 UKS Zagłoba Warszawa

19 Szczęśniak Piotr 94 UKS G-8 Bielany

20 Zając Tomasz 93 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia

21 Bekier Krzysztof 92 Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia