MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

VIII edycja Pucharu Dzielnicy Warszawa Praga im. Eugeniusza Śniegowskiego - WYNIKI

05-05-2011

I turniej kwalifikacyjny


Floret – 12 kwietnia 2011 r.

Floret zuchów i skrzatów - dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Wojtczak Jagoda

2003

PKSZERM. WARSZAWA

20

2

Czerwińska Lena

2004

PKSZERM. WARSZAWA

18

Floret zuchów i skrzatów – chłopcy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Socha Jan

2002

PKSZERM. WARSZAWA

20

2

Cieślik Jakub

2002

PKSZERM. WARSZAWA

18

3

Czerwiński Iwo

2002

PKSZERM. WARSZAWA

16

4

Gągała Tadeusz

2002

PKSZERM. WARSZAWA

14

5

Walendowski Szymon

2003

PKSZERM. WARSZAWA

13

Floret dzieci – dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Kłos Nadia

2000

PKSZERM. WARSZAWA

20

2

Wasilczuk Dominika

2000

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

18

3

Muczkowska Natalia

2000

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

16

4

Laska Aleksandra

2001

PKSZERM. WARSZAWA

14

Floret dzieci – chłopcy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Zakrzewski Jan

2000

AZS-AWF WARSZAWA

20

2

Szypulski Ignacy

2000

IKS WARSZAWA

18

3

Fijałkowski Jędrzej

2000

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

16

4

Czechowski Grzegorz

2000

PKSZERM. WARSZAWA

14

5

Kozielewski Kosma

2000

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

13

6

Grzegorczyk Kuba

2000

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

12

7

Lewandowski Bartosz

2000

PKSZERM. WARSZAWA

11

8

Chomiak Mikołaj

2000

PKSZERM. WARSZAWA

10

9

Wojtczak Mikołaj

2000

PKSZERM. WARSZAWA

9

10

Stokowski Aleksander

2001

PKSZERM. WARSZAWA

8

11

Krużewski Aleksander

2000

IKS WARSZAWA

7

12

Hojka Maksymilian

2000

IKS WARSZAWA

6

13

Molga Józef

2000

PKSZERM. WARSZAWA

5

14

Sypniewski Mateusz

2000

IKS WARSZAWA

4

15

Godzisz Jeremi

2000

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

3

16

Pytkowski Jakub

2001

UKS Pałac Młodzieży SYRENA

2

17

Wierzbowski Józio

2000

IKS WARSZAWA

1

18

Fabczak Maciej

2001

PKSZERM. WARSZAWA

1

19

Walkiewicz Mikołaj

2001

PKSZERM. WARSZAWA

1

Szpada – 14 kwietnia 2011 r.

Szpada zuchów i skrzatów – dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Holona Zofia

2003

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

20

2

Wojtczak Jagoda

2003

PKSZERM. WARSZAWA

18

3

Czerwińska Lena

2004

PKSZERM. WARSZAWA

16

Szpada zuchów i skrzatów – chłopcy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Cieślik Jakub

2002

PKSZERM. WARSZAWA

18

2

Czerwiński Iwo

2002

PKSZERM. WARSZAWA

16

3

Socha Jan

2002

PKSZERM. WARSZAWA

20

4

Chodorowski Ksawery

2002

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

14

5

Jasiński Jakub

2002

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

13

6

Skrobański Adam

2003

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

12

7

Jasiński Michał

2004

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

11

Szpada dzieci – dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Mizerska Alicja

2000

AZS-AWF WARSZAWA

20

2

Kłos Nadia

2000

PKSZERM. WARSZAWA

18

3

Marks Joanna

2001

AZS-AWF WARSZAWA

16

4

Żaczkiewicz Monika

2000

UKS Zagłoba Warszawa

14

5

Kurpiewska Julka

2001

UKS G - 8 Bielany

13

6

Michniewska Ania

2001

UKS G - 8 Bielany

12

Szpada  dzieci – chłopcy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Rok ur.

Klub

Punkty

1

Lewandowski Bartosz

2000

PKSZERM. WARSZAWA

20

2

Horvath Arpad

2000

Warszawianka

18

3

Wojtczak Mikołaj

2000

PKSZERM. WARSZAWA

16

4

Molga Józef

2000

PKSZERM. WARSZAWA

14

5

Stokowski Aleksander

2001

PKSZERM. WARSZAWA

13

6

Gidziński Piotr

2000

ST. Szerm. Legia Warszawa

12

7

Chomiak Mikołaj

2000

PKSZERM. WARSZAWA

11

8

Korzeniewski Stanisław

2001

PKSZERM. WARSZAWA

10

9

Fabczak Maciej

2001

PKSZERM. WARSZAWA

9

10

Kaczmarek Jakub

2000

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

8

11

Czechowski Grzegorz

2000

PKSZERM. WARSZAWA

7

12

Bogdański Bartosz

2001

ST. Szerm. Legia Warszawa

6

13

Kliś Filip

2001

UKS G - 8 Bielany

5

14

Daniłowicz Ksawerym

2001

Szkoła Przymierza Rodzin Bielany

4

15

Polaszyk Radek

2001

UKS G - 8 Bielany

3