MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

VIII edycja "Pucharu Dzielnicy Praga Południe" - Klasyfikacja po II turnieju klasyfikacyjnym

21-09-2011

VIII edycja

"Pucharu Dzielnicy Praga Południe"

im. Eugeniusza Śniegowskiego

We florecie i szpadzie zuchów i dzieci

Klasyfikacja po II turnieju klasyfikacyjnym

Floret

Floret dziewcząt – zuchy

 M

Nazwisko i imię

Rocz.

            Klub

  P 

 I

M

I

P

II

M

II

P

 1.

Wojtczak Jagoda  

2003

PKSZERM. Warszawa  

 40

   1 

  20 

   1

  20

 2.

Czerwińska Lena       

2004

PKSZERM. Warszawa

 36

   2

  18 

   2

  18

Floret chłopców - zuchy

 M 

Nazwisko i imię

Rocz.

          Klub

  P 

I

M

I

P

II

M

II

P

 1.

Cieślik Jakub

2002

PKSZERM. Warszawa

 38

   2

  18 

   1

  20

 2.

Socha Jan

2002

PKSZERM. Warszawa

 38

   1

  20

   2

  18

 3.

Czerwiński Iwo

2002

PKSZERM. Warszawa

 32

   3

  16

   3

  16

 4.

Szkoda Staś

2002

KS PUNTA Warszawa

 14

   -

   -

   4

  14

 5.

Gągała Tadeusz

2002

PKSZERM. Warszawa

 14

   4

  14

   -

   -

 6.

Łysakowski Miłosz

2002

IKS Warszawa

 13

   -

   -

   5

  13

 7.

Walendowski Szymon

2003

PKSZERM. Warszawa  

 13

   5

  13

   -

   -

 8.

Fijałkowski Krzysztof

2003

UKS Pałac Młodzieży 

 12

   -

   -

   6

  12

Floret dziewcząt - dzieci

M

Nazwisko i imię

Rocz. 

             Klub

 P

I

M

I

P

II

M

II

P

1.

Kłos Nadia

2000

PKSZERM. Warszawa  

 40

   1

  20  

  1

  20

2.

Wasilczuk Dominika  

2000

UKS Pałac Młodzieży

 36

   2

  18

  2

  18

3.

Laska Aleksandra

2001

PKSZERM. Warszawa 

 30

   4

  14

  3

  16

4.

Nuczkowska Natalia

2000

UKS Pałac Młodzieży

 30

   3

  16

  4

  14

Floret chłopców - dzieci

  M

   Nazwisko i imię

 Rocz.

           Klub

  P

I

M

I

P

II

II

P

  1.

Zakrzewski Jan

2000

AZS AWF Warszawa 

 40

  1 

 20

  1

 20 

  2.

Fijałkowski Jędrzej

2000

UKS Pałac Młodzieży

 34

  3 

 16

  2

 18

  3.

Szypulski Ignacy

2000

IKS Warszawa

 27

  2 

 18

  9

   9

  4.

Kozielewski Kosma

2000

UKS Pałac Młodzieży

 27

  5

 13

  4

 14

  5.

Czechowski Grzegorz

2000

PKSZERM. Warszawa

 26

  4

 14

  6

 12

  6.

Lewandowski Bartosz

2000

PKSZERM. Warszawa

 24

  7

 11

  5

 13

  7.

Grzegorczyk Kuba

2000

UKS Pałac Młodzieży 

 18

  6

 12

 12

   6

  8.

Krużewski Aleksander

2000

IKS Warszaw

 18

11

   7

  7

 11

  9.

Chomiak Mikołaj

2000

PKSZERM. Warszawa

 18

  8

 10

 10

   8

 10.

Zbierada Bartłomiej

2000

PKSZERM. Warszawa

 16

   -

  -

  3

 16

 11.

Molga Józef

2000

PKSZERM. Warszawa

 15

13

   5

  8

 10 

 12.

Wojtczak Mikołaj

2000

PKSZERM. Warszawa

 10 

  9 

   9 

 17 

   1 

 13.

Stokowski Aleksander

2001

PKSZERM. Warszawa

   8 

10 

   8 

   - 

   - 

 14.

Wierzbowski Józef

2000

IKS Warszawa

   8 

17 

   1 

 11 

   7 

 15.

Hojka Maksymilian

2000

IKS Warszawa

   7 

12 

   6 

 17

   1

 16.

Iżycki Filip

2000

AZS AWF Warszawa

   5 

  - 

   - 

 13 

   5 

 17.

Sypniewski Mateusz

2000

IKS Warszawa

   5 

14 

   4 

 21

   1 

 18.

Peciak Hubert

2001

KS PUNTA Warszawa

   4 

   - 

 14 

   4 

 19.

Fabczak Maciej

2001

PKSZERM. Warszawa

   4 

18 

   1 

 15 

   3 

 20.

Godzisz Jeremi

2000

UKS Pałac Młodzieży

   4 

15 

   3 

 20 

   1 

 21.

Pytkowski Jakub

2001

UKS Pałac Młodzieży

   4 

16 

   2 

 16 

   2 

 22.

Walkiewicz Mikołaj

2001

PKSZERM. Warszawa

   2 

19 

   1 

 19 

   1 

 23.

Korzeniewski Stanisław 

2001

PKSZERM. Warszawa

   1 

  - 

   - 

 22 

   1 

Szpada

Szpada dziewcząt - zuchy

M

Nazwisko i imię

Rocz. 

                  Klub

 P

I

M

I

P

II

M

II

P 

1.

Wojtczak Jagoda

2003

PKSZERM. Warszawa

36

   2

 18

   2

 18

2.

Czerwińska Lena

2004

PKSZERM. Warszawa

32

   3

 16

   3

 16 

3.

Bojanowska Zofia  

2002

UKS G-8 Bielany 

20

   -

 

   1

 20 

4.

Holona Zofia

2003

Szkoła Przymierza Rodzin 

20

   1

 20

    -

   -

Szpada chłopców - zuchy

 M 

Nazwisko i imię

 Rocz. 

                Klub

  P

I

M

I

P

II

M

II

P

1.

Cieślik Jakub

2002

PKSZERM. Warszawa

 38 

  1 

 20 

  2 

18

2.

Socha Jan

2002

PKSZERM. Warszawa

 36 

  3 

 16 

  1 

20 

3.

Czerwiński Iwo

2002

PKSZERM. Warszawa

 34 

  2 

 18 

  3 

16 

4.

Chodorowski Kacper 

2002

Szkoła Przymierza Rodzin 

 14 

  4 

 14 

  - 

  - 

5.

Jasiński Jakub

2002

Szkoła Przymierza Rodzin

 13 

  5 

 13 

  - 

  - 

6.

Skrobański Adam

2003

Szkoła przymierza Rodzin

 12 

  6 

 12 

  - 

  - 

7.

Jasiński Michał

2004

Szkoła Przymierza Rodzin

 11 

  7 

 11 

  - 

  - 

Szpada dziewcząt - dzieci

 M

Nazwisko i imię

 Rocz. 

               Klub

  P

I

M

I

P

II

M

II

 1.

Mizerska Alicja

2000

AZS AWF Warszawa

40 

   1 

  20 

   1 

  20 

 2.

Kłos Nadia

2000

PKSZERM. Warszawa  

34 

   2 

  18 

   3 

  16 

 3.

Marks Joanna

2001

AZS AWF Warszawa

29 

   3 

  16 

   5 

  13 

 4.

Kurpiewska Julia

2001

UKS G-8 Bielany

25 

   5 

  13 

   6 

  12 

 5.

Michniewska Anna

2001

UKS G-8 Bielany

20 

   6 

  12 

  10 

    8 

 6.

Marcinkiewicz Maria 

2000

PKSZERM. Warszawa

18 

    - 

    - 

   2

  18 

 7.

Żaczkiewicz Monika

2000

UKS Zagłoba

14 

   4 

  14

    -

     - 

 8.

Puchalska Jowita

2000

AZS AWF Warszawa

14 

    - 

    - 

   4 

  14 

 9.

Hlebowicz Michalina

2000

AZS AWF Warszawa

11 

    - 

    - 

   7 

  11 

10.

Laska Aleksandra

2001 

PKSZERM. Warszawa

10 

    - 

    - 

   8 

  10 

11.

Przestrzelska Marta

2000

AZS AWF Warszawa

  9 

    - 

     - 

   9 

    9 

Szpada chłopców - dzieci

 M

Nazwisko i imię

Rocz. 

                  Klub

  P

I

M

I

P

II

M

II

P

 1.

Lewandowski Bartosz

2000

PKSZERM. Warszawa

 38 

   1 

 20 

  2 

 18 

 2.

Horvath Arpad

2000

Warszawianka

 34 

   2 

 18 

  3 

 16 

 3.

Wojtczak Mikołaj

2000

PKSZERM. Warszawa

 27 

   3 

 16

  7 

 11

 4.

Molga Józef

2000

PKSZERM. Warszawa

 26 

   4 

 14 

  6 

 12 

 5.

Gidziński Piotr

2000

ST. Szerm. Legia Warszawa 

 26 

   6 

 12 

  4 

 14 

 6.

Stokowski Aleksander

2001

PKSZERM. Warszawa

 26 

   5 

 13 

  5 

 13 

 7.

Zbierada Bartłomiej

2000

PKSZERM. Warszawa

 20 

   - 

   - 

  1 

 20 

 8.

Chomiak Mikołaj

2000

PKSZERM. Warszawa

 19 

   7 

 11 

 10 

   8 

 9.

Korzeniewski Stanisław  

2001

PKSZERM. Warszawa

 19 

   8 

 10 

  9 

   9 

10.

Bogdański Bartosz

2001

ST. Szerm. Legia Warszawa

 17

  12

   6

  7

 11

11.

Fabczak Maciej

2001

PKSZERM. Warszawa

 14 

   9 

   9 

 13 

   5 

12.

Czechowski Grzegorz

2000

PKSZERM. Warszawa

 14 

  11 

   7 

 11 

   7 

13.

Kaczmarek Jakub

2000

Szkoła Przymierza Rodzin

   8 

  10 

   8 

   - 

   - 

14.

Kliś Filip

2001

UKS G-8 Bielany

   8 

  13 

   5 

 15 

   3 

15.

Polaszyk Radek

2001

UKS G-8 Bielany

   7 

  15 

   3 

 14 

   4 

16.

Walkiewicz Mikołaj

2001

PKSZERM. Warszawa

   6 

    - 

   - 

 12 

   6 

17.

Daniłowicz Ksawery

2001

Szkoła Przymierza Rodzin

   4 

  14 

   - 

   - 

18.

Rogowicz Kuba

2001

UKS G-8 Bielany 

   2

    - 

   - 

 16