MAZOWIECKI OKRĘGOWY
ZWIĄZEK SZERMIERCZY
   

      e-mail:
admin@szermierka.waw.pl
     
     


                                                                                                  

Lista sędziów okręgowych MOZSzerm

UWAGA: Lista nie zawiera Sędziów, którzy posiadają uprawnienia wydane przez Polski  Związek Szermierczy

wer.4

Nr

Nazwisko i imię

Klub

Data urodzenia

Data zdobytych
uprawnienień

Broń

1 Boczkowska Beata PKSzerm. Warszawa 11.06.1988 03.12.2005 szpada
2 Borowski Jan St. Szerm.Legia Warszawa 24.11.1986 03.12.2005 szpada
3 Braksal Monika St. Szerm.Legia Warszawa 28.12.1990 22.11.2008 szpada
4 Breś Ewa D,Artagnan Warszawa 21.04.1986 03.12.2008 floret
5 Bryzek Piotr AZS AWF Warszawa 06.02.1989 22.11.2008 floret
6 Brzozowski Daniel St. Szerm.Legia Warszawa 13.04.1987 22.11.2008 szpada
7 Czupryn Monika St. Szerm.Legia Warszawa 26.10.1989 22.11.2008 szpada
8 Głowacka Urszula AZS AWF Warszawa 01.01.1988 03.12.2005 szabla
9 Gripas Artiom St. Szerm.Legia Warszawa 22.11.1984 03.12.2005 szpada
10 Grodner Michał Legia Warszawa 02.07.1960 22.11.2008 szpada
11 Grzegorek Alfred UKS Victor-Stara Miłosna 24.06.1975 22.11.2008 szabla
12 Grzegorek Norbert UKS Victor-Stara Miłosna 21.05.1970 22.11.2008 szabla
13 Grzelak Marta SKS Konstancin 25.02.1990 22.11.2008 szabla
14 Heronimek Leszek St. Szerm.Legia Warszawa 28.11.1959 22.11.2008 szpada
15 Jońska Magdalena AZS AWF Warszawa 28.07.1988 03.12.2005 szabla
16 Kaczmarek Marcin 21.09.1990 03.12.2005 floret
17 Karczmarek Marcin St. Szerm.Legia Warszawa 09.08.1987 22.11.2008 szpada
18 Kościelniakowski Marcin AZS AWF Warszawa 06.12.1989 22.11.2008 szabla
19 Kownacka Marta AZS AWF Warszawa 25.08.1990 22.11.2008 szabla
20 Kozaczuk Małgorzata AZS AWF Warszawa 06.06.1988 03.12.2005 szabla
21 Kraus Marcin St. Szerm.Legia Warszawa 03.04.1986 22.11.2008 szpada
22 Kropielnicki Grzegorz AZS AWF Warszawa 22.08.1983 03.12.2005 szabla
23 Królak Natalia St. Szerm.Legia Warszawa 14.11.1990 22.11.2008 szpada
24 Kwiatkowska Iwona St. Szerm.Legia Warszawa 27.03.1991 22.11.2008 szpada
25 Lampkowska Katarzyna PKSzerm. Warszawa 09.12.1986 03.12.2005 szpada
26 Lewandowska Sylwia St. Szerm.Legia Warszawa 15.02.1991 22.11.2008 szpada
27 Łukaszewska Katarzyna PKSzerm. Warszawa 10.04.1988 03.12.2005 szpada
28 Majewski Michał AZS AWF Warszawa 23.02.1987 22.11.2008 floret
29 Malanowski Marek D,Artagnan Warszawa 13.12.1086 03.12.2005 floret
30 Matysik Marta AZS AWF Warszawa 25.08.1987 03.12.2005 floret
31 Matysik Marta AZS AWF Warszawa 25.08.1985 22.11.2008 floret
32 Mikołajczak Krzysztof St. Szerm.Legia Warszawa 05.11.1984 03.12.2005 szpada
33 Milone Roberto St. Szerm.Legia Warszawa 11.02.1988 03.12.2005 szpada
34 Miturski Maciej St. Szerm.Legia Warszawa 24.02.1988 22.11.2008 szpada
35 Olejnik Daniel AZS AWF Warszawa 07.11.1988 22.11.2008 szabla
36 Pacek Andrzej St. Szerm.Legia Warszawa 29.11.1991 22.11.2008 szpada
37 Paciorkiewicz Ewelina St. Szerm.Legia Warszawa 14.02.1990 22.11.2008 szpada
38 Pozorek Angelika AZS AWF Warszawa 31.03.1983 22.11.2008 floret
39 Przybysławski Michał AZS AWF Warszawa 09.03.1987 22.11.2008 floret
40 Ptak Katarzyna St. Szerm.Legia Warszawa 11.02.1987 22.11.2008 szpada
41 Rajczak Natalia AZS AWF Warszawa 07.07.1988 22.11.2008 floret
42 Rosiak Marta AZS AWF Warszawa 22.03.1987 22.11.2008 szabla
43 Rudowski Andrzej Legia Warszawa 20.08.1959 03.12.2005 szpada
44 Rudowski Michał Legia Warszawa 07.05.1986 03.12.2005 szpada
45 Sawicki Michał St. Szerm.Legia Warszawa 17.04.1978 22.11.2008 szpada
46 Sęczek Aleksander UKS Victor-Stara Miłosna 10.02.1990 22.11.2008 szabla
47 Skorupka Aleksandra St. Szerm.Legia Warszawa 11.01.1989 22.11.2008 szpada
48 Skorupka Sylwia St. Szerm.Legia Warszawa 08.04.1990 22.11.2008 szpada
49 Sosnowski Dominik AZS AWF Warszawa 24.10.1989 22.11.2008 floret
50 Sowiński Janusz Legia Warszawa 30.03.1958 03.12.2005 szpada
51 Spychała Marek PKSzerm. Warszawa 05.06.1981 03.12.2005 szpada
52 Stefańska Marta AZS AWF Warszawa 07.10.1990 22.11.2008 szabla
53 Stocki Piotr St. Szerm.Legia Warszawa 22.07.1982 03.12.2005 szpada
54 Szczepanowski Piotr IKS Warszawa 17.09.1987 03.12.2005 szpada
55 Szulc Łukasz AZS AWF Warszawa 22.11.2008 floret
56 Szymański Aleksander AZS AWF Warszawa 11.09.1989 22.11.2008 floret
57 Tworek Daria St. Szerm.Legia Warszawa 12.10.1987 22.11.2008 szpada
58 Wagner Paulina AZS AWF Warszawa 07.07.1990 22.11.2008 szabla
59 Walczyńska Zofia AZS AWF Warszawa 11.04.1959 03.12.2005 floret
60 Więch Kamil AZS AWF Warszawa 22.02.1989 03.12.2005 szabla
61 Więch Sebastian AZS AWF Warszawa 22.02.1989 03.12.2005 szabla
62 Więckowska Irena AZS AWF Warszawa 17.02.1982 03.12.2005 szabla
63 Woroniecka Dorota St. Szerm.Legia Warszawa 22.03.1985 03.12.2005 szpada
64 Zabłocki Wojciech D,Artagnan Warszawa 05.07.1987 03.12.2005 floret
65 Żygowski Robert St. Szerm.Legia Warszawa 06.04.1990 22.11.2008 szpada